Pohodi na Dražgoško goro za leto 2017

27.9.2018

Tudi v letu 2017 veliko število vpisov na Dražgoški gori

Športno društvo Dražgoše je tudi v lanskem letu organiziralo akcijo Pohodi na Goro 2017. Z akcijo spodbujamo gibanje in aktivno preživljanje prostega časa. Vsak pohodnik, ki opravi vsaj šestdeset pohodov prejme majico, najbolj vztrajnih deset pa ob tem še praktične nagrade. Lani je bilo skupaj opravljenih 11646 pohodov, 61 oseb pa je opravilo vsaj 60 vzponov.

Najbolj vztrajen pohodnik v lanskem letu je bil France Lotrič iz Kališ, najbolj vztrajna pohodnica pa Ivanka Jeram iz Dražgoš.

Podelitev nagrad in majic najboljšim je bila 15. septembra po končanem Skircanju za Dražgoški mnogoboj.

Najbolj vztrajni pohodniki in pohodnice:

1 Lotrič France 362
2 Jeram  Ivanka 361
3 Lušina Matjaž 357
4 Lušina Andreja 353
5 Lušina Ana st. 340
6 Tolar Breda 334
7 Šolar Mojca 333
8 Lotrič Mija 330
9 Luznar Karmen 324
10 Lušina Jana 287

Najbolj vztrajni pohodniki in pohodnice v letu 2017 s predsednikom ŠD Dražgoše

Veseli nas, da akcija tako lepo poteka in je Vrh gore zelo obiskan. Še posebej smo veseli, da vrh obiskujejo tudi pohodniki iz ostalih krajev Selške doline, pa tudi od drugod. Vsi, ki Vrha gore še ne obiskujete, pa lepo povabljeni, da storite nekaj za koristnega za vaše telo in duha.

Na koncu bi se v Športnem društvu Dražgoše radi zahvalili vsem sponzorjem, ki so finančno in s praktičnimi nagradami podprli akcijo. To so: Domel, d.o.o., Marcomp, d.o.o., Transles, d.o.o., Brunarica Dražgoše, Vibam, d.o.o. in SGP Gorenjc, d.o.o..

Posebna zahvala pa gre tudi Andreji Lušina, ki skozi celotno leto skrbi, da akcija nemoteno poteka.

GORA NI NORA, NOR JE TIST K NE GRE GOR!