Napovedujemo:
Za nami je že deveta zaključena disciplina. Do konca sta ostali še dve: plavanje in skupna razvrstitev v pohodih na goro. plavanje bo na razporedu predvidoma v začetku decembra, za uvrstitev pohodov bo pa potrebno počakati do zadnjega dni v letu. Še naprej obilo športnih užitkov!
Se vidimo!

Streljanje sobota, 22.11.2014 Rezultati Galerija
Keglanje nedelja, 16.11.2014 Rezultati Galerija
Rolanje nedelja, 12.10.2014 Rezultati Galerija
Kros nedelja, 28.09.2014 Rezultati Galerija
Kolesarjenje nedelja, 21.09.2014 Rezultati Galerija

V lepem sončnem vremenu (po dolgem času), na gozdni cesti proti Jelovici potekala šesta disciplina letošnjega mnogoboja. Udeležilo se je je 36 tekmovalcev.

Mulčki so tekmovali na progi dolgi dobra dva kilometra ostali pa na progi dolgi dobre štiri kilometre. Zmagovalci v svojih kategorijah so postali Miha Jelenc (člani), Jana Lušina (članice), Marjan Kavčič (kerlci),  Alenka Lotrič (Frajle), Tine Habjan (dečki), Neža Habjan (deklice) in Jakob Kavčič (mulčki). Na koncu so bili sicer zmagovalci prav vsi, ki so se na nedeljsko dopoldne razmigali na kolesu. Po končanem tekmovanju je sledila razglasitev rezultatov na igrišču za šolo, kjer smo razglasili tudi najboljše pohodnike na Vrh Gore za leto 2013.

Pikado nedelja
Veleslalom nedelja, 16.03.2014 Rezultati